Hizmetler

SharePoint Uygulamaları

Entegral her çeşit sharepoint uygulamasını planlayacak, geliştirerek teslim edecek ve desteğini sağlayacak yetenekte çalışanlara sahiptir. Entegral takımı bütün bir projeyi baştan sona gerçekleştirebileceği gibi, müşterilerinin var olan sistemleri üzerindeki ihtiyaçlarını karşılamak için servisler de sunmaktadır.

SharePoint Server, kapsamlı içerik yönetimi, kurumsal arama, iş süreçleri yönetimi ve bilgi paylaşımına destek olan portal yetenekleri ile kurumsal verimliliği ve iş görünürlüğünü artıran entegre sunucu çözümüdür.

Sharepoint server sayesinde içerik yönetimi, kayıt yönetimi ve iş zekası ihtiyaçlarını karşılayan SharePoint siteleri kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Kurum genelinde çalışanlar, dökümanlar ve veriler üzerinde aramalar yapılabilmekte, form tabanlı iş süreçlerine dahil olunabilmekte ve geniş bir veri kitlesine erişilebilmekte ve bu verilerin analizi yapılabilmektedir.

Microsoft BizTalk Server

Entegral SharePoint geliştiricileri sizlere en iyi SharePoint çözümlerini sağlamak amacı ile öncelikle sahip olduğunuz iş süreçlerini, bilgi akışını, kullanımda olan uygulamaları analiz eder ve analiz sonucuna göre uygulamayı geliştirirler.Ayrıca, Entegral SharePoint uygulamalarında son kullanıcıya güvenliği, sürekliliği, performansı ve ölçeklenebilirliği sağlamak amacı ile hosting çözümleri de sunmaktadır.

İşbirliği

Sharepoint server takımların verimli bir şekilde çalışmalarını, dökümanlar üzerinde ortak çalışmalar yürütüp, dökümanları yayınlayabilmelerini, ortak görev listeleri oluşturabilmelerini, iş akışları oluşturmalarını, wiki ve blogların kullanımı sayesinde bilgi paylaşımını kolaylaştırmaktadır.

 • Portallar

  Portal siteler, kullanıcılarınızı işle ilgili kritik bilgilere, uzmanlık bilgilerine ve uygulamalara bağlar. Microsoft Office SharePoint Server, işinizle ilgili her konuda portal siteler oluşturmayı ve devamlılıklarını sağlamayı kolaylaştıran birinci sınıf bir Kurumsal Portal platformudur.

 • Kurumsal Arama

  Kurum içerisinde kişilere, uzmanlara ve iş uygulamalarındaki içeriğe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın./p>

 • Kurumsal İçerik Yönetimi

  Belge, kayıt ve Web içeriği oluşturun ve yönetin.

 • İş Süreci ve Formları

  İş süreçleriniz otomatikleştirmek ve bir düzene koymak için iş akışları ve elektronik formlar oluşturun.

 • İş Zekası

  İş zekası üzerine çalışan kişilerin kritik iş bilgilerine erişimini, verilerin analizini, gözlemlemesini ve daha iyi kararlar alınmasını sağlayacak raporların yayınlanmasını kolaylaştırır.