Hizmetler

Cloud Computing

Entregral, Yazılım ve Entegrasyon alanlarındaki tecrübe ve bilgi birikimine , Microsoft Azure platform yetkinliği de ekleyerek müşterilerine bulut tabanlı ve hybrid çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunabilmektedir.

Bulut tabanlı çözümlerin planlanmasında ve uygulanmasında Entegral kanıtlanmış bir başarıya sahiptir. Bulut tabanlı “Dağınık” ve “Hybrid” teknolojili çözümler, sistemlerin entegrasyonu ve bulut tabanlı çözümlerin yönetilmesi hizmetleri Entegral’in uzmanlık konularından biri haline gelmiştir.

Cloud Computing yazılımların ve servislerin bir ağ üzerinden erişildiği, görevlerin birden fazla bağlantıya atandığı bir hesaplama modelidir. Bu sunucu ve bağlantıların oluşturduğu ağ "Bulut" olarak anılır. Bulut seviyesinde işlem yapma kullanıcılara süper bilgisayarlar seviyesinde performans sağlar.

Cloud Computing ile birlikte şirketler ve kullanıcılar ihtiyaç duydukları servislere ve saklama alanlarına istedikleri zaman, istedikleri yerden ulaşabilecekler ve kullandıkları kadar ödeme yapacaklar. Müşteriler harcanan işlem gücü ve tüketilen band genişliği ile orantılı olarak ücretlendirilebilecekler. Sonuç olarak, uygulamaların network üzerinden satın alınması, lisanlanması ve network üzerinden çalıştırılmasını sağlayacak olan Cloud Computing yazılım endüstrisini alt üst edecek bir potansiyele sahiptir.

Azure Service Platform

Windows Azure™ Windows Azure platformuna uygulama geliştirme, servis barındırma ve servis yönetimini sağlayan hizmetler sunan bir bulut servisleri işletim sistemidir. Windows Azure Microsot veri merkezleri aracılığı ile geliştiricilere web uygulamalarını internet üzerinde barındırmak, ölçeklemek ve yönetmek için isteğe bağlı disk alanı ve işlem gücü sağlar.

Entegral, iş çözümleri ve zengin son kullanıcı tecrübeleri oluşturma platformu olan Windows Azure'ye ilk uyum sağlayan şirketlerden birisidir. Uygulama geliştirme takımımız bu platform üzerinde güvenilir uygulamalar geliştirmek için gerekli tecrübeye çoktan sahip olmuşlardır.

  • Fikirlerinizi piyasaya daha hızlı sokun ve hareketinize göre ödeme yapın.
  • Lokalde kaynaklarınızın oluşturulma ve genişletilmesi sırasında ortaya çıkan maliyetleri düşürün.
  • Bilgi işlem sistemlerinizin yönetimi için harcanan maliyeti düşürün.
  • Sektördeki değişikliklere ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verin.
  • İhtiyacınıza bağlı olarak lokal ya da uzak deployment modellerini tercih edin.
  • Bilgi teknolojileri ihtiyaçlarınızı yukarıdan aşağıya ölçeklendirin.
  • İşlem gücünüzü sadece ihtiyacınız olduğu zaman tüketin.
  • Operasyonel kaynakların yönetimine ve kısıtlamalarına daha az enerji ayırın.
  • Donanım bakımı ve yönetiminden kurtulun.
  • Sahip olduğunuz uygulama geliştirme yeteneklerinizi bulut uygulamalar geliştirmek için kullanın.