Hizmetler

Entegral Servisleri ve Ürünleri

Entegral, Teknoloji, Sistem Entegrasyonu, İş Zekası ve Uygulama Geliştirme alanlarında uzman bir danışmanlık ve yazılım geliştirme şirketidir.

Entegral Servisleri

Yazılım Geliştirme: Entegral, yazılım mimarisi tasarımı ve yazılım projesi yönetiminde uzman geliştirme ekibiyle, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en doğru ve en etkili şekilde karşılar. Ekibimiz en uygun yazılımı tasarlayabilmek için, müşteri ihtiyaçlarının ve sistem gereksinimlerinin incelenmesinde yardımcı olur. Çalışanlarımız ayrıca, projelerin belirlenen bütçeyle zamanında ve en önemlisi planlanandan dahi daha kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Tüm bunlar Entegral'in geliştirme ekibinin yüksek teknik tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde sağlanır. daha fazla bilgi..

Entegrasyon: Entegrasyon projeleri, şirketlerin iş süreçlerinin en önemli kısmını oluşturur. Teknoloji yatırımları pahalıdır dolayısı ile bu alanda yatırım yapan şirketler önemli miktarlarda geri dönüş beklerler. Bunun yanısıra, şirketler ihtiyaçları doğrultusunda bir çok farklı sistem ile çalışırlar. Bu sistemlerin birbiriyle ve diğer şirketlerin sistemleriyle entegre şekilde çalışma yeteneği, teknoloji yatırımlarının başarılı sayılabilmesini sağlayan en önemli etkendir. Şirketlerin iş süreçlerinde başrol oynamanın yanısıra, entegrasyon sistemleri etkinlik ve kârlılık için belirleyici bir faktör oluşturur. Entegrasyon projeleri ayrıca en çok bilgi ve tecrübe gerektiren projeler arasındadır. Proje koordinatörlerinin sistemler konusunda derin bilgi birikimine sahip olması çok önemlidir. Bir entegrasyon projesi, sadece şirketlerin Bilişim Teknolojileri sistemlerini değil, ayrıca tüm iş yöntemlerini ve kurallarını da içerir. Dolayısıyla, sistemlerin tasarımı, geliştirilmesi, uygulanması ve kalıcılığı kuruluşların tüm departmanlarını etkileyen sonuçlarla doğrudan bağlantılıdır. Entegral farkı burada ortaya çıkar. Sistemlerin birleştirilmesi üzerine yoğunlaşmış ekibi ve derin tecrübesiyle Entegral, müşterilerin ihtiyacı olan profesyonel ve doğru çözümleri sağlayabilir. daha fazla bilgi..

İş Zekası: Entegral deneyimli çalışanlarıyla veri ambarı ve veri madenciliği danışmanlığı sunarak, müşterilerinin verilerini bir çok farklı açıdan görebilmelerini sağlar. Entegral İş Zekası ekibi, kullanıcılarına bir iş zekası projesinin planlanması, sistem mimarisinin tasarlanması, geliştirilmesi, uygulanması ve kalıcılığının sağlanması için gerekli tüm hizmetleri sağlayacak bilgi ve deneyime sahiptir. Entegral, kullanıcılarına ayrıca kendi geliştirdiği Müşteri Tekilleştirme çözümüyle, en iyi veri temizleme ve tekilleştirme çözümlerini sunar. daha fazla bilgi..