Hizmetler

SOA Servisleri

Hızlı ve Verimli İşler İçin Gerçek-Zamanlı SOA Çözümleri.

İş yöntemlerini kolayca değiştirebilme ve optimize edebilme yeteneği, kurumsal rekabette başarının ve büyümenin anahtarıdır. Bilgi İşlem destek sistemleri , değişen iş süreçleri ihtiyaçlarına esnek cevaplar veremediğinde , Kurumsal çeviklikten uzaklaşılır.Bilgi İşlem kaynaklarını uygulama silolarından çıkarmak ve kurumların yaygın olarak kullanabileceği işlevler kazandırmak, iş yöntemlerini iyleştirmenin yanında, kurumsal çevikliği de geliştirir. Hizmet Tabanlı Mimari (SOA), Bilişim Teknolojilerinin ve İşin değişen iş baskılarına ve fırsatlarına daha çabuk cevap vermesini sağlayarak,bilişim teknolojilerinin iş gereksinimleriyle daha iyi hizalanmasını sağlayan bir tasarım şeklidir.

Entegralin sunduğu çözümler, servislerin bulunması, aracılık edilmesi ve sanallaştırılmasının birlikte yürütülmesinin faydalarına koordinasyon, görünürlük ve yönetilebilirliği ekleyerek kuruluşların istediği çevikliği sağlar. Böylece kuruluşlar, servislerin dağıtımını hızlandırabilir, ortaya çıkan değişimlere ayak uydurabilir ve sistemlerin ve altyapı elemanlarının yeniden kullanılabilirliğini artırabilir.

Entegral Servisleri, Microsoft Biztalk Server ve Microsoft .NET teknolojilerini birleştirerek, şimdiki ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ve uyarlanabilir bir Şirket olmanın sağladıklarından yararlanabilmek için bu ihtiyaçlar değiştikçe gelişen SOA çözümlerini tanımlamada ve uygulamada başarısını kanıtlamıştır.

Sizin ihtiyaçlarınızı açıkça anlayabilmek, ve bu ihtiyaçlara karşı en uygun yaklaşımı belirleyebilmek ve en standart çözümü sizin mevcut sistemleriniz ile entegre olacak şekilde sizlere sunabilmek için çalışıyoruz. Entegral, SOA'nın sağladığı çevikliğin artmasıyla, bilgi işlem kaynaklarınızı iş hedeflerinize destek olarak daha kolay ve mali açıdan daha uygun bir şekilde kullanmanızda yardımcı olur.