Hizmetler

Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI)

Entegral, Microsoft Biztalk Server ve Oracle Service Bus çözümleri ile Kurumsal Uygulamaların Entegrasyonu alanında benzersiz bir servis üstünlüğü ve uzmanlığı sağlar.

Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI); veri, uygulama, platform ve işlem seviyelerine katmanlı bir yaklaşım sağlayarak farklı uygulamalar arasında çeşitli bilgilerin paylaşımına izin verir. Şirket uygulamalarında geleceğe yönelik entegrasyonlar için de taslaklar sunması, şirketinizi büyütmek için bir ihtiyaçtır.

Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI) çözümlerini veri akışını düzenlemek, operasyonlar üzerinde fazlalık gösteren verileri düzeltmek için ve organizasyon içindeki karar aşamalarında kullanabilirisiniz. Entegral çözümlerini; orta ölçekli şirketlere, kurumsal şirketlere ve devlet dairelerine sunmaktadır.

Kurumsal uygulamalarda, kurumsal uygulamaların danışmanlığı ve tamamlanması konusunda önemli tecrübelere sahip ekibimiz, tecrübelerini sizlere bünyesinde bulunan mühendisler, analistler ve teknik mimarlar ile sunmaktadır. Entegral'in geliştirdiği Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI) çözümleri uygulama, sistem, işlem, veri ve insanlar arasındaki yaklaşma sürecini hızlı ve etkili bir şekilde başarmaktadır. Uzman ekibimiz, aynı başarıyı parçalara bölünmüş işlerde ve bağlantısız veritabanları arasında da gerçekleştirebilir.

Entegral, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde EAI stratejinizi geliştirmede, tasarlamada ve plan aşamasında size danışmanlık yapabilmektedir. Stratejilerinizi geliştirirken neyin nasıl olduğunun bizim için hiçbir önemi yok, Entegral isteklerinizi başarıya dönüştürmek için sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Microsoft BizTalk Server

Entegral şu alanlarda size ve şirketinize danışmanlık sağlamaktadır:

  • İş dünyasına göre ayarlanmış ve test edilmiş metodlar ile Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI) çözümlerini başarılı bir şekilde ve zamanında teslim etme.
  • Personel kadronuza doğrudan doğruya gösterebileceğiniz, BizTalk Server üzerinden çalışan çözümler.
  • Şirketinizin ve sizin iş akışına, kurallarına ve düzenine göre çalıştığından emin olduğunuz en iyi çözümler.
  • Kurumunuzun BizTalk Server hakkındaki sorunlarını giderme.