Hizmetler

Gerçek-Zamanlı Müşteri Tekilleştirme: Entegral Tekilleştirme

Entegral Tekilleştirme Motoru, milyonlarca müşterinin kaydını tutan şirketler için gerçek zamanlı bir müşteri tekilleştirme çözümüdür.
Veri temizleme, Veri Birleştirme ve Tekilleştirme modülleriyle, Entegral Tekilleştirme Motoru müşteri tekilleştirme sorunları için tam bir çözümdür.

Entegral Tekilleştirme çözümü, şirketlerin müşterilerini daha iyi anlamalarında yardımcı olur. Tekilleştirme algoritmaları, birçok farklı şirketin geniş, gerçek zamanlı müşteri veritabanlarının Entegral Takımı tarafından incelenmesi ve sonuçların farklı bir takım tarafından kontrol edilmesiyle geliştirilmiştir.Gelişmiş bir çok özellik, algoritma ve teknikten yararlanılmasıyla Entegral Tekilleştirme Motoru bugün piyasada bulunan en gelişmiş ve başarılı Tekilleştirme çözümü olmuştur.

  • Milyonlarca Müşteri Kaydı Üzerinde Çalışır: Tekilleştirme Motoru milyonlarca kaydı destekler. Standart bir ortamda motor, 8 milyon müşteriyi kapsayan bir veritabanı üzerinde tekilleştirme işleminin sonucunu 1500 milisaniyeden kısa sürede döndürebilmektedir.
  • Gerçek Zamanlı Çalışır: Entegral Tekilleştirme yazılımı gerçek zamanlı bir tekilleştirme çözümüdür. Veritabanına yeni bir müşteri eklenmeden önce eşleşen kayıtlar hemen bulunabilir.
  • SOA Mimarisi: Entegral Tekilleştirme motoru bir çok sistemle entegre olarak çalışabilir. Şirketlerin çevrimiçi satış sistemi veya CRM uygulamaları yeni bir müşteri oluşturmadan önce Web Servisleri üzerinden Tekilleştirme motoruna bağlanabilirler.
  • Yerel İş Kuralları: Entegral Tekilleştirme motoru, tekilleştirme işleminin başarı oranını artırmak için yerelleştirilmiş algoritmalar içerir. Örneğin, Türk bir müşterinin bilgilerinin işlenmesinde yürütülen algoritmalar ve iş kuralları, İngiliz bir müşterinin bilgilerinin işlenmesinde kullanılanlardan farklı olacaktır.