Hizmetler

Entegrasyon Danışmanlığı: Biztalk Server

Entegral'in Microsoft BizTalk Server teknolojisiyle sunduğu danışmanlık hizmetleri, farklı uygulamaları ve Is akışlarını , basit ve çevik bir mimaride bir araya getirmeye yardım eder.

Biztalk server dünya çapında binlerce müşteri tarafından Hizmet Tabanli Mimari (SOA) temelinde kurulan Süreç Yönetimi çözümlerinin (BPM) oluşturulmasında basarıyla kullanılmaktadır. BizTalk Server dünya piyasasında en çok kullanılan ürün olmakla birlikte, entegrasyon konusunda firmaların, iş ortakları ve müşterileriyle arasında geçen bilgi akışını organize bir şekilde düzenlemektedir. Düşük maliyet ve karmaşık olmayan yapısı ile, BizTalk Server müşterilerine muntazam bir altyapı sunmaktadır.

Microsoft BizTalk Server

Günümüzde uygulamaların yüksek teknolojinin yanında güvenilirlik ve kullanılabilirlik sunması, planlama, yerleştirme ve destek konusunda da yetkinlik sağlaması gerekmektedir. Bu özelliklerin Microsoft BizTalk Server ‘da biraraya getirilmesi entegrasyon ve süreç yönetimi (BPM) çözümlerinde Microsoft BizTalk Server ‘ı sunucuların belkemiği haline getirmiştir.

Entegral etkin çözümleriyle, şirketlere bilginin, sistemlerin, insanların ve proseslerin birbirleri ile iletişimini sağlayan entegre, güncel, geliştirilebilir ve güvenli e-business uygulamaları sunmaktadır. Bu uygulamalar:

  • Kurumsal Uygulama Entegrasyonu (EAI)
  • Firmadan Firmaya (B2B)
  • İş Süreci Yönetimi (BPM)
  • Biztalk Danışmanlık