Hizmetler

Biztalk Posterleri

Entegral'in Biztalk Server ile entegrasyonun uygulanmasında sunduğu servis üstünlüğü ve uzmanlığı benzersiz seviyede bir servis üstünlüğü ve yatırım sunmaktadır.
Profesyonel çalışanlarıyla Entegral, orta ve büyük çaplı kuruluşlara Biztalk Server entegrasyon yatırımlarından en iyi getiriyi sağlayacak çözümler sunabilmektedir.

BizTalk Server 2006 R2 Yetenekler Posteri

Bu poster, BizTalk Server 2006'nın 8 kategoride toplanmış yeteneklerini listeler ve teknik tartışmalara olanak verebilmek adına, bu yeteneklerin ve ürün özelliklerinin yüksek düzeyde ve ayrıntılı görünümünlerini sağlamak için tasarlanmıştır.

Microsoft BizTalk Server

BizTalk Server 2006 R2 Çalışma Zamanı Mimarisi Posteri

Bu poster, BizTalk modüllerinin yüksek düzeyli görünümünü ve çalışma zamanında birbirleriyle nasıl etkileşim içinde olduklarını sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca bu modüllerin bileşenleri ve bu bileşenler arasındaki haberleşme ve veri akışı yöntemlerinin gösterilmesi amaçlanmıştır.Poster teknik tartışmaları düzenleyeceği gibi, BizTalk mimarisine giriş niteliği de taşımaktadır.

Microsoft BizTalk Server

BizTalk Server 2006 R2 Yatay Ölçeklendirme Yapılandırmaları

Bu poster tipik senaryoları ve BizTalk'ın fiziki yapılandırmalarının yatay ölçeklemelerinin sık kullanılan özelliklerini gösterir. Yük dağılımı ve hata toleransının bulunabilmesi için BizTalk yapılandırmalarının yatay-ölçeklendirme yollarının ve yüksek verimli durumların temin yollarının gösterimini sağlar. Poster, BizTalk Server 2006 R2'nin geniş çaplı uygulamalarını tasarlaması, dağıtması ve yönetmesi gereken BT profesfonellerinin ve geliştiricilerinin kullanması için tasarlanmıştır.

Microsoft BizTalk Server

BizTalk Server 2006 R2 İş Süreçlerini İzleme(BAM) Posteri

BizTalk Server 2006'nın BAM posteri, yeni veya deneyimli kullanıcıların konsepti, işlemleri ve BAM yönetimini daha iyi anlamasını sağlar.

Microsoft BizTalk Server