Hizmetler

Özel Uygulama Geliştirme

Entegral, büyük ölçekli özel yazılım geliştirme çözümleri sunar.
Entegral, iş uygulamaları ve otomasyon yazılımı ,belge yönetimi çözümleri, e-ticaret uygulamaları, özel yazılım çözümleri ve kurumlar arası işbirliğini destekleyen çevrimiçi uygulamalar geliştirmekte zamanla kanıtlanmış bir üstünlüğe ve saygın bir uzmanlığa sahiptir.

Entegral'in özel uygulama geliştirme servisleri, büyük ölçekli kurumsal yatırımlardan küçük çaplı ürünlere kadar, size en önemli işlerinizi ve BT becerilerinizi geliştirmenizde yardımcı olacak çözümler sağlar.

Entegral, özel kurumsal web, masaüstü ve mobil uygulamalar geliştirir. Karmaşık çoklu ortam çözümleri geliştirmek için her zaman son teknolojik altyapıları ve çözümleri kullanır ve bu ortamlarının sağladığı avantajları en iyi şekilde çözüme yansıtır.

Entegral'in en önemli özelliği müşteri ihtiyaçlarını anlama ve en doğru çözümü üretmektekte gösterdiği başarıdır. Proje başlangıç aşamasından, Analiz,Tasarım,Geliştirme,Test ve Kurulum aşamalarına kadar, tecrübeli Entegral Ekibi %100’ün üzerinde müşteri memnuniyeti ile çalışır.